Loading Flash movie...

Skład Zarządów oraz członkowie Sekcji
Oddziału KORSZE





Sekcja nr 1 KORSZE



FunkcjaImię i NazwiskoTelefon
--------------
--------------
----------------
Prezes sekcji
Janusz Gołaszewski
-
Sekretarz
Stanisław Zawadzki
-
Skarbnik
Zdzisław Piwiszkis
-
Członkowie
Andrzej Janicki
Krzysztof Duński
-
Bogusław Żukowski
-
Paweł Czepanko
-
Józef Rajek
-
Krzysztof Sosiński
-
Tadeusz Sochacki
-
Bogdan Biały
-
Wiesław Wasilewski
-
Krzysztof Dzióbek
-
Grażyna Królikowska
-
Zbigniew Królikowski
-
Mariusz Kozłowski
-
Jan Płudowski
-
Jarosław Gabrusewicz
-
Stanisław Baran
-
Bogdan Zięba
-
Stanisław Misiowicz
-
Jerzy Filipowicz
-
Mariusz Bilewicz
-
Dariusz Bańka
-
Mirosław Duński
-
Bartłomiej Jóźwiak
-
Tadeusz Fuks
-


Sekcja nr 2 KĘTRZYN - WIKROWO



FunkcjaImię i NazwiskoTelefon
--------------
--------------
----------------
Prezes sekcji
Grzegorz Gronowski
-
Sekretarz
Krzysztof Niedźwiecki
-
Skarbnik
Andrzej Platz
-
Członkowie
Zbigniew Giczewski
Krzysztof Rosa
-
Przemysław Rosa
-
Kazimierz Romasłowski
-
Marek Bury
-
Tadeusz Stelmach
-
Tomasz Szuchalski
-
Kazimierz Potyra
-
Marek Tymiński
-
Mirosław Sak
-
Bogdan Krawczyk
-
Grzegorz Rosa
-
Jan Łojko
-
Andrzej Górka
-
Edward Jakubiec
-
Leszek Wasilewski
-
Włodzimierz Bulej
-
Jan Michałowski
-
Marian Ptak
-
Janusz Basiewicz
-
Paweł Łojko
-
Mirosław Marko
-
Krzysztof Jabłoński
-
Zbigniew Tomkowski
-
Waldemar Wojtkowiak
-
Jan Perzan
-
Julian Węglarczyk
-
Zbigniew Dzirba
-
Krzysztof Kłosewicz
-
Wincenty Koniuszek
-


Sekcja nr 3 SĘPOPOL



FunkcjaImię i NazwiskoTelefon
--------------
--------------
----------------
Prezes sekcji
Józef Kwakszys
-
Sekretarz
Łukasz Siedler
-
Skarbnik
Krzysztof Bącik
-
Członkowie
Marek Motyka
Janusz Tylec
-
Andrzej Mikołajczyk
-
Andrzej Kowalczyk
-
Stanisław Śmiarowski
-
Zbigniew Chełkowski
-
Leszek Chełkowski
-
Stanisław Kornaga
-
Bogdan Konecki
-
Marian Kowalewski
-
Edward Łada
-
Tomasz Siedler
-
Bronisław Siedler
-
Adam Osipowicz
-
Tadeusz Nowak
-
Ryszard Domaradzki
-
Mirosław Mucha
-
Jerzy Siekierzycki
-
Marek Puszkaro
-
Dariusz Marcinkiewicz
-


Sekcja nr 4 BARTOSZYCE



FunkcjaImię i NazwiskoTelefon
--------------
--------------
----------------
Prezes sekcji
Mariusz Janczarek
-
Sekretarz
Marek Rusos
-
Skarbnik
Rafał Krześcijański
-
Członkowie
Jerzy Cichocki
Krzysztof Cichocki
-
Józef Makowski
-
Henryk Cichocki
-
Jan Dajnowski
-
Waldemar Gawruk
-
Romuald Gułycz
-
Ernesta Janczarek
-
Bogdan Jankowski
-
Roman Janoszczyk
-
Maciej Owczarek
-
Andrzej Kubiński
-
Alfred Pancechowski
-
Dominika Pancechowska
-
Andrzej Pietrusewicz
-
Marek Pietkun
-
Jacek Postolski
-
Jan Stola
-