Loading Flash movie...

Archiwum wyników lotowych Oddziału 0383 KORSZE w 2017 roku


Wyniki oddział 2017 Wyniki sekcje 2017 Kategorie 2017

Archiwum wyników lotowych Oddziału 0383 KORSZE w 2016 roku


Wyniki oddział 2016 Wyniki sekcje 2016 Kategorie 2016

Archiwum wyników lotowych Oddziału 0383 KORSZE w 2015 roku


Wyniki oddział 2015 Wyniki sekcje 2015 Kategorie 2015

Archiwum wyników lotowych Oddziału 0383 KORSZE w 2014 roku


Wyniki oddział 2014 Wyniki sekcje 2014 Kategorie 2014

Archiwum wyników lotowych Oddziału 0383 KORSZE w 2013 roku


Wyniki oddział 2013 Wyniki sekcje 2013 Kategorie 2013

Archiwum wyników lotowych Oddziału 0383 KORSZE w 2012 roku


Wyniki oddział 2012 Wyniki sekcje 2012 Korsze-Biskupiec Kategorie 2012

Archiwum wyników lotowych Oddziału 0383 KORSZE w 2011 roku


Wyniki oddział 2011 Wyniki sekcje 2011 Korsze-Biskupiec Kategorie




Podsumowanie wyników Oddziału 0383 Korsze
w kategoriach w sezonie lotowych 2011 roku





Kategoria A


Miejsce Imię i Nazwisko Coef.
1 Łojko Jan i Paweł 285,05
2 Iskra Czesław 745,25
3 Żukowski Bogusław 1 498,28
4 Konecki Bogdan i Patryk 1 832,69
5 Rajek Józef 1 919,72


Kategoria B


Miejsce Imię i Nazwisko Coef.
1 Łojko Jan i Paweł 198,16
2 Szczygieł Krzysztof 479,11
3 Żukowski Bogusław 695,31
4 Siedler Tomasz i Bronisław 1 114,58
5 Iskra Czesław 1 186,73
6 Rajek Józef 1 316,59
7 Konecki Bogdan i Patryk 1 326,75
8 Gołaszewski Janusz 1 548,16
9 Pasieka Sławomir 1 661,33
10 Wasilewski Wiesław 1 703,82
11 Marko Mirosław 1 871,69


Kategoria C


Miejsce Imię i Nazwisko Coef.
1 Łojko Jan i Paweł 101,00
2 Konecki B. i P. 216,45
3 Rajek Józef 463,97
4 Wasilewski Wiesław 487,35
5 Gołaszewski Janusz 828,61
6 Piwiszkis Zdzisław 902,24
7 Żukowski Bogusław 911,54
8 Kowalewski Marian 1 043,91


Kategoria D


Miejsce Imię i Nazwisko Coef.
1 Łojko Jan i Paweł 584,21
2 Żukowski Bogusław 3 105,13
3 Konecki B. i P. 3 375,89
4 Rajek Józef 3 700,28


Kategoria MARATON


Miejsce Imię i Nazwisko Coef.
1 Żukowski Bogusław 212,82
2 Konecki B. i P. 252,48


Kategoria GMP


Miejsce Imię i Nazwisko Pkt.
1 Żukowski Bogusław 1 349,80


Kategoria MŁODE - KAT A


Miejsce Imię i Nazwisko Coef.
1 Szczygieł Krzysztof 852,95
2 Romasłowski i Bury 1 095,38
3 Czepanko Paweł 1 137,00
4 Pasieka Sławomir 1 187,23
5 Królikowski S. i Z. 1 309,67
6 Zawadzki Stanisław 1 359,72
7 Kowalewski Marian 1 510,50
8 Bącik Krzysztof 1 587,26